Zkušenosti klientů

Zde postupně, jak čas běží, vkládám všechna hodnocení klientů.
Neupravuji, netřídím.


Žena, na mateřské, 27 let                                    vloženo 20.03.2018

Na kraniosakrální masáži jsem byla poprvé, nevěděla jsem co od ní čekat, slyšela jsem pouze párkrát tento název. Očekávala jsem uvolnění a že budu cítit proudění energie. Vnímala jsem toho ale o hodně víc. Když masáž začala, snažila jsem se se zavřenýma očima dívat se na své tělo z pozice zvednuté hlavy. Po chvilce jsem viděla světelné, rovné zelené čáry procházející naskrz mým tělem. Dvě podélné čáry vedly přes ramena a kyčle chodidly ven. Příčné čáry vedly: pod patami (jako bych na nich stála), přes kolena, přes kyčle a přes horní část ramenních kloubů. V prostoru hlavy bylo těchto čár nespočet. Tvořily spletitou síť. Čáry byly světle zelené, mléčné barvy, hrubé jako ženský palec (ty v hlavě tenčí) a svítily jako neonové světlo. Objevovaly se postupně od těch spodních směrem k hlavě, zároveň s pohyby, které prováděl masér. Masáž doprovázely silné emoce. Na začátku to bylo silné uvolnění. Vzpomněla jsem si, že jsem se takto uvolněná cítila naposled před tím, než se mi narodilo první dítě. Ten pocit můžu nazvat „klid, jako kdybych nikdy neměla děti „. Najednou bylo citelné oddělení mých starosti ode mě samotné. Odlepily se z mého JÁ, jako nálepky, a měla jsem je před očima jako hnědé skvrny. Uvědomila jsem si, že mám možnost se na své starosti dívat s odstupem, jen když chci a nemusí být moji součásti pořád. Při masáži hlavy a obličeje se mi objevovaly myšlenky, jakoby se uvolňovaly z masírovaných míst. Na jednom místě jsem viděla/cítila pocit ublíženosti. Byl to vztek na vesmír, že mi přihrál situaci, která se děje a která mi evidentně musela přinést utrpení. Ublíženost odcházela a já věděla že vše se v mém životě děje záměrně a je to k mému prospěchu. S dalším dotekem jsem pocítila vděčnost za tuto zkušenost, kterou si teď procházím. S dalším jsem pocítila odpuštění a lásku vůči člověku, se kterým bylo mé utrpení úzce spjato. Všechny tyto myšlenky pro mě sice nebyly úplně nové, ale byly velmi intenzivní, na úrovni prociťování. Přicházely, aniž bych vynakládala jakékoliv úsilí či snahu, nebo o nich chtěla přemýšlet. Přicházely a já cítila jejich správnost. Po masáži jsem se cítila příjemně uvolněná a bezstarostná.

Poznámka: tyto silné energetické vjemy jsou samozřejmě určeny pouze pro mimořádně citlivé jedince. Výstižně však dokumentují komplexnost působení metody.

       Žena, na mateřské, 27 let                                    vloženo 20.03.2018
Po kraniosakrální masáži jsem očekávala, že masáž křišťálem/růženinem bude opět vyvolávat nějaké pocity. Když jsem se ale zaměřovala na své emoce, nemělo to na ně vliv – soustředila jsem se tedy už jenom na tělo. Krouživé pohyby kamene na hlavě byly příjemné a cítila jsem sílu kamene, ale neuměla jsem dobře procítit jeho vliv na mě. Cítila jsem akorát oblast působení kamene, směr a rychlost proudění energie se shodoval s pohybem kamene. Cítila jsem ji od 6. do 1. čakry. Nejsnadněji je to popsatelné, když si představím, že je křišťál spojený volným provázkem s první čakrou a pohyb kamene roztočí provázek. Po masáži jsem se cítila uvolněná a odpočatá, s „dobitými baterkami“ ale klidná, v harmonii.

Muž, student, 21 let                            vloženo 6.12.2017

Po lumbální punkci mě asi 5 let trápila bolest v křiži, při každém ohnutí se mi připomínala. Nedávno mě konečně napadlo to probrat s taťkou. Následovala příjemná nebolestivá masáž a pár rad na další cvičení. Hned po masáži následovalo úžasné uvolnění a bolest téměř zmizela. Po pár procvičeních které zabraly 5 až 10 minut bolest zmizela úplně.
Mohl bych se tady rozepisovat o spoustě dalších zdravotních problémů od kterých mi odpomohl, ale nebudu Vás nudit. Vřele doporučuji!


Žena, studentka, 20 let

Výborný masér. Masáž mi velmi pomohla. Doporučuji!


Muž, sportovní masér, 40 let

Děkuji za reflexní masáž která opravdu zabrala od konečků prstů. Supr odblokovala šíji a ostatní partie kolem páteře. A to na trvalo.


       Žena, práce s PC, 40 let

Uběhl víc jak týden od mé kraniosakrální masáže a já musím říct, že se cítím pořád skvěle, uvolněně a dřívější bolest v bedrech ani na krku necítím.
Snažím se dodržovat rady typu správného držení těla i hýbaní palcem na noze.:-) Jediné, co se ozývá, je píchnutí v chodidle levé nohy.
Moc děkuji.