Migrény

Urputné bolesti „migrénového typu“ mívají v drtivé většině svůj spouštěč v jiné části těla, než je naše hlava (pak jde o pseudomigrénu).  Někeré informační zdroje hovoří až o 95% lidí, kteří podstupují léčbu na základě nesprávné diagnózy. Pokud se Vám zdá tato informace přehnaná, pokuste si odpovědět na jednoduchou otázku. Proč, přes trvající dlouholetou léčbu, máte stále potíže?
Z mé zkušenosti jsou nejčastější příčinou aktuální přetížení některého z vnitřních orgánů a nebo zablokovaná krční páteř. Další v pořadí je hormonální nerovnováha v důsledku stresu či patologie. Je zřejmé, že naprosto zbytečně zatěžujete svůj organizmus opakovanými dávkami útlumových léků se svými nezanedbatelnými vedlejšími účinky. A navíc se vlastně pravidelně a „dobrovolně“ (omlouvám se za ten výraz) vyřazujeme z rodinného či společenského života. Přijďte, zkontrolujeme stav Vaší páteře, kondici vnitřních orgánů a fyzických center psychiky, prodiskutujeme související okolnosti. Společně odhalíme skutečného viníka a potom už je to jednoduché …

A na závěr jedna zkušenost migrénistů: při skutečné migréně dochází v mozku ke stahování cév, což vyvolává ty šílené bolesti, ztráta ostrosti vidění aj. Na jejich rozšíření postačí pár tahů mariánky (používejte ji pouze jako lék!). Odezva organizmu je okamžitá.

Poznámka: výše uvedený text vyjadřuje můj laický osobní názor a nemusí být nutně pravdivý. Shrnuje pouze mé praktické zkušenosti.

ZPĚT