Masáž s krystaly

Popis metody

 Tato jihočínská energetická metoda není, přes její nepopíratelnou účinnost a elegantnost, v západním světě příliš známá. Ve svém principu využívá společné působení energie terapeuta a krystalů. Není zcela vysvětleno, jaký poces v orgamizmu probíhá. Jisté však je, že v relativně krátké době (20 až 30 min.) dochází k úplnému uvolnění všech svalových skupin. Fantastické je i to, že relaxují všechny svaly, které jsou přímo napojeny na páteř. Tedy ne jen ty povrchové, klasické mechanické masáži přístupné, ale i ty hluboko či dokonce uvnitř těla uložené! Jednoduše se uvádí celý svalovo kosterní systém do rovnováhy. Potíže, přetrvávající léta, se ihned (případně po několika sezeních) zcela vytrácejí. Je naprosto neuvěřitelné, jakou silou tato metoda disponuje.

Průběh terapie

Terapie je prováděna v leže, na břichu. Ulehnete s hlavou v otvoru masážního lehátka. Na pár míst páteře vám uložím polodrahokamy. Tělo přikrývám dekou, pouštím meditační hudbu. Usedám k Vaší hlavě a jemně přikládám na temeno křišťálovou kuličku. Nyní vše necháváme působit. Nic víc. Nic méně.

Neočekávejte nějaké dramatické pocity. Ti méně citliví jedinci nemusí mít dokonce žádné fyzické vjemy. Jiní mohou pociťovat svalové záškuby, další například přesouvající se intenzivní teplo. Je to vždy individuální reakce těla. Pokud máte v těle svalové srůsty (po operacích, úrazech), může nastat jejich uvolňování. .

 

Zkušenosti klientů

ZPĚT

Zkušenost terapeuta

Muž ve věku 34 let, již 15 let s roztroušenou sklerózou. Největší problém má s necitlivými ploskami nohou, tedy chůze. Na dlaních stejná necitlivost s nemožností něco pořádně uchopit.
Zvolil jsem kombinaci kraniosakrální masáže doplněnou o terapii s polodrahokamy (křišťály v kombinaci růženíny). Za nejsilnější fyzický pocit klient označil nesnesitelné pálení na popsaných „mrtvých“ nervových zakončeních, které se postupně stalo velmi osvobozující. Postavil se na zem, chvíli nevěřícně přešlapoval a povídá: já cítím nerovnosti na koberci!!! I dlaně jsou vnímavější!