BICOM = fyzioterapeutická přístrojová technika

Něco o tom, jak přístroj funguje

Naše Země je obklopena silným magnetickým polem, které má za úkol chránit nás před škodlivým kosmickým zářením. Současně však významně pozitivně působí na organizmy žijící na jeho povrchu. V minulém století se vědcům podařilo prokázat životně důležitý vliv jedné z jeho frekvenčních složek na harmonickou činnost lidského organizmu. Byla nazvána Schumannova frekvence (dále Sf). Je tak důležitá, že její dlouhodobá absence např. u kosmonautů způsobí podstatné snížení výkonnosti, únavu, depresi (dnes již všichni v kosmu trvale nosí osobní generátory Sf). Přístroj BICOM BodyBalance je právě generátor napodobující magnetické vlnění z přirozeného prostředí. Navíc je k tomuto základnímu signálu firmou BICOM přidáno osm specifických terapeutických signálů (výsledek 40-ti letého výzkumu v této oblasti) podstatně zvyšujících účinnost jejich zařízení.
V našem přetechnizovaném světě jsme obklopení energetickým smogem. Intenzita škodlivého elektromagnetického záření různých moderních elektronických zařízení geometricky narůstá. Wi-fi a další bezdrátová spojení, televizní a rádiová vysílání, mikrovlnky, mobily a mnoho dalších „elektrotechnických úspěchů“ vytvářejí spolu již tak silná magnetická pole, že dokáží v mnoha případech potlačit Sf!
A máme zaděláno na zdravotní problém.

Mechanismus jeho působení

U všech organizmů na Zemi Schumannova frekvence stabilizuje chod jejich „vnitřních hodin“. Byl zkoumán význam a potenciál těchto magnetických energií na poli biologie a medicíny. Bylo zjištěno, že harmonizují autonomní nervový systém prostřednictvím tzv. vnitřních hodin člověka nebo chcete-li synchronizátoru biologických rytmů. Jde např. o srdeční rytmus, kraniosakrální rytmus, rytmus spánku, denní teplotní rytmus, rytmus dýchání, rytmy trávicího ústrojí, kardiovaskulární rytmy, mozkové rytmy. Pokud se naše biologické hodiny budou (byť nepatrně) v průběhu dne měnit, dojde ve fungování našeho organizmu k chaosu. Výsledkem bude obecné snížení vitality organizmu projevující se narušením tělesné kondice, imunity či zdraví. Mnoho lidí, zvláště vegetativně nestabilních, to dobře zná: poruchy spánku, stres, únava, citlivost na počasí, nedostatek koncentrace, ztráta výkonu, vyčerpání, pocení, závratě, nervozita, vnitřní neklid, problémy v menopauze, změny krevního tlaku, ale také problémy způsobené cestováním napříč časovými pásmy (tzv. jet lag) a mnohá jiná.

Jak se přístroj používá?

Jednoduše jej zapnete tlačítkem, na display si zvolíte vhodný program a dobu jeho trvání. Vložíte do kapsičky, kabelky, nebo jej můžete přiložit přímo na tělo. To je vše. Neomezuje Vás v jakékoliv činnosti. Je diskrétní. A přitom pomáhá.
* dosah účinného působení přístroje je 30 cm.
* doba aplikace je nastavitelná v rozsahu 1 až 8 hod.
* večer před spaním jej můžete přiložit na disfunkční oblast.
* v noci je možno přístroj umístit přímo pod polštář nebo do blízké vzdálenosti od spící osoby.
* je vhodný také pro domácí zvířata (kočky, psy, ptáky) a hospodářská zvířata (koně, krávy, prasata atd.).
* je určen pro byznysmeny, sportovce, ženy, děti i starší osoby, duševně i fyzicky pracující osoby, …
* pro používání přístroje nejsou žádná omezení.
* po dobu aplikace je třeba dostatečně pít, ideálně čistou vodu.

MUDr. Pekárek – přední odborník na celostní
medicínu

Nosím přístroj BBB každý den ve své ordinaci v kapse a jsem méně unavený. Dokonce i při lyžování mi přístroj zlepšil fyzickou kondici. Opakovaně jsem testoval pozitivní vliv přístroje BBB přes diagnostické zařízení BICOM OPTIMA (EAV meření). Výrazný zklidňující účinek se dostavuje již po 30-40 minutách používání přístroje. Toto opakovaně zaznamenávám ve své ordinaci u enormně stresovaných pacientů.
Přístroj doporučuji pro každodenní použití zejména u těchto indikací: – únava; – stres; – syndrom vyhoření; – při zvýšené fyzické aktivitě a sportu; – relaxace

Programy

Všichni lidé nejsou stejní a na použití přístroje reagují různě. Proto je při aplikaci níže uvedených programů nezbytné sledovat individuální vegetativní odezvu. Programy 3 a 4 mají spíše harmonizující a stabilizující účinek. Lidé s významně zvýšenou vegetativní nervovou aktivitou (tendence k pocení rukou, k vnitřnímu neklidu, zvýšená tepová frekvence, vyšší tlak) reagují pozitivně na programy 2 a 3. Lidé se sníženou vegetativní nervovou aktivitou reagují na programy 4 a 5. Je-li zvolený program příliš intenzivní, může se to projevit mírnou úzkostí nebo neklidem, který zmizí ihned po vypnutí přístroje.

program 1meditavní účinek
program 2 zklidňující účinek
program 3 harmonizující
program 4stabilizující
program 5 stabilizující a mírně stimulující
program 6stabilizující a stimulující
program 7stimulující
program 8silně stimulující

 

Nákup a cena přístroje

Cena:    7.900 + DPH 1.659  =      9.559,-

Můžete si jej objednat na stránkách dovozce: www.bicombodybalance.cz (.sk), nebo přímo u mne.
Při nákupu přes mou osobu Vám přístroj osobně předám, seznámím Vás s obsluhou, se způsobem použití s ohledem na Vaše osobní potřeby. V případě Vaší nespokojenosti se zařízením jej za stanovených podmínek odkoupím.

Objednávání

Můžete mi zavolat na číslo 777 692 012. Nebo na mou @ adresu:  biorezonance@atlas.cz   zašlete fakturační údaje:
Jméno, příjmení
Adresa
IČO + DIČ – pokud nakupujete pro firmu
případně telefonní číslo (pro domluvení si termínu předání)

ÚVODNÍ STRANA